Cep telefonu tamirini yıllardır yapan bir ekip olarak biraz bilgi kirliliğini giderelim dedik. Öncelikle bilinmesi gereken bu işin öyle sanıldığı kadar kolay olmamasıdır. Dikkat ettiğimiz konu cep telefonu tamirinde kullanıcıya her aşamada bilgi vermek. Mesela yaptığımız işlem sonucunda cihazında ne gibi değişiklikler olacağı, cihazını daha ne kadar kullanabileceğini mutlaka bilgi veririz. Cihazını ne kadar kullanabileceği konusu ise malum firmaların yaptığı bilinçli eskitme konusu. Apple tarafından yapılan açıklamayla eski cihazların yavaşlatıldığı anlaşılmış oldu bizde bu konuları bildiğimiz için telefonun piyasa değerini, tamir edilmeye değer mi gibi açıklamaları yaparak müşterimizi bilgilendiriyoruz. Bizim için önemli olan para kazanmak değil kullanıcıyı memnun etmek. Çalışma stratejimiz mutlu kullanıcılar üzerine.

Bir diğer konu ise cep telefonu tamirinde değişen malzemelerin kalitesi hakkında oluyor. Mesela 1. kalite ürünün fiyatı ve avantajı, 2. kalite ürünün fiyatı ve ne gibi artı eksilerinin olduğu. Yerinde cep telefonu tamir ettiğimiz aşamada kullanıcının belirlediği adrese giderken 3 farklı ürünle giderek müşterimize mutlaka seçenekleri sunuyoruz. Fiyat performans konusunda ise tüm ürünlerimizde faturalı çalışıyoruz ve tüm ürünlerimizin garantisini alıyoruz. Yani sigorta firmasını sigortalayan firma gibi, bizim kendi ürünlerimizde tedarikçilerimiz tarafından garantili.

Cep telefonunu tamir aşamasında müşterimizin telefonu eski yada güncellemek istiyorsa tamir aşamasında eski cihazını alıp avantajlı yeni cihaz teklifi de veriyoruz. Kısacası bizde çözüm bitmiyor 🙂 .

Cep telefonunuz arızalı ve uygun çözüm mü arıyorsunuz? Cep telefonunuzu yerinizde mi tamir ettirmek istiyorsunuz? Cep telefonunuz eskidi ve yenisiyle değiştirmek mi istiyorsunuz? Zaman kaybetmeye gerek yok bir tık kadar uzağınızdayız 🙂

Yorumlar 0

Leave a Comment