Satın aldığın0Ürün(ler)sepetinde toplam : $ 0,00

  • Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 19.00 Pazar Kapalı
  • + (0212) 295 50 70 0531 774 33 75
2
icon

Akıllı Telefon Tamiri

Akıllı telefon tamiri konusunda uzmanlaşmış ekiplerimiz cihazınızı yerinde yapar ve teslim eder.
icon

Tablet Tamiri

Tabletiniz bozuldu ve acil desteğe mi ihtiyacınız var? Biz buradayız!
icon

Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayar Tamiri

12 senelik tecrübemizle hem yazılımsal hemde donanımsal destek sağlıyoruz. Üstelik firmalar için kurumsal bakım anlaşmalarımız da mevcut. Mutlaka teklif isteyin.
icon

Veri Kurtarma

Verileriniz silindi ve ulaşamıyor musunuz? Problem yok güçlü referanslarımız ile yıllardır müşterilerimizi mutlu ediyoruz. Ara hatıraların eskide kalmasın.

sık sorulan sorular

  • KapıdaTamir Nedir?
  • YAPILAN TAMİR GARANTİLİ MİDİR?
  • VERİ KURTARMA DESTEĞİ
  • Özel bilgilerim nasıl korunuyor?
  • Ne kadar sürede geliyorsunuz?

KapıdaTamir bulunduğunuz konumda akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarınızı tamir edip sizin bilgi güvenliğinizi sağlamaktır. Farklı şehirlerde ki müşterilerine ise ücretsiz kargo desteği vererek uzman ekipleriyle çözüme gider.

Müşterimizin kendi sorumluluğuna ait olan durumlar harici ( ekran kırılması, darbe vs. gibi) yapılan işlemlerimiz 3 ay garantilidir. Orjinal ürünlerde ise 2 senedir.

Silinen verilerinizi geri getirmek mi istiyorsunuz? Yıllardır yaptığımız kurtarma işlemleri başarıyla sonuç vermektedir. Detaylar için arayınız.

Test cihazlarımızın telefonunuzun işletim sistemine girmesine gerek kalmıyor yani tamamıyla kapalı bir şekilde testini yapıp sizi koruyoruz. Vede herhangi bir program yüklememize gerek olmadığı için virüs tehlikesi de yaşamıyorsunuz.

Acil durumlar istisna olmak kaydıyla gün içerisinde sorununuzu çözmek için ekiplerimiz olduğunuz yere gelerek 20 ile 40 dakika arasında sorununuzu çözebilmektedir.

2016