Satın aldığın0Ürün(ler)sepetinde toplam : $ 0,00

  • Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 19.00 Pazar Kapalı
  • + (0212) 295 50 70 0531 774 33 75

Services

HomeServices
Over 25 Years of Expertise in Plumbing

We are small group of plumbers and construction workers. We can help you with plumbing problems and any other service related to plumbing.

Plumbing is any system that conveys fluids for a wide range of applications. Heating and cooling, waste removal, and potable water delivery are among the most common uses for plumbing however plumbing’s not limited to these applications. Plumbing utilizes pipes, valves, plumbing fixtures, tanks, and other apparatuses to convey fluids. Trades that work with plumbing such as boilermakers, plumbers, and pipefitters are referred to the plumbing trade.

SIK SORULAN SORULAR

  • KapıdaTamir Nedir?
  • YAPILAN TAMİR GARANTİLİ MİDİR?
  • VERİ KURTARMA DESTEĞİ
  • Özel bilgilerim nasıl korunuyor?
  • Ne kadar sürede geliyorsunuz?

KapıdaTamir bulunduğunuz konumda akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarınızı tamir edip sizin bilgi güvenliğinizi sağlamaktır. Farklı şehirlerde ki müşterilerine ise ücretsiz kargo desteği vererek uzman ekipleriyle çözüme gider.

Müşterimizin kendi sorumluluğuna ait olan durumlar harici ( ekran kırılması, darbe vs. gibi) yapılan işlemlerimiz 3 ay garantilidir. Orjinal ürünlerde ise 2 senedir.

Silinen verilerinizi geri getirmek mi istiyorsunuz? Yıllardır yaptığımız kurtarma işlemleri başarıyla sonuç vermektedir. Detaylar için arayınız.

Test cihazlarımızın telefonunuzun işletim sistemine girmesine gerek kalmıyor yani tamamıyla kapalı bir şekilde testini yapıp sizi koruyoruz. Vede herhangi bir program yüklememize gerek olmadığı için virüs tehlikesi de yaşamıyorsunuz.

Acil durumlar istisna olmak kaydıyla gün içerisinde sorununuzu çözmek için ekiplerimiz olduğunuz yere gelerek 20 ile 40 dakika arasında sorununuzu çözebilmektedir.

Why Choose Us

24/7 availality

Dedicated team

G uranteed satisfaction

Free Estimate

Emergency Leaks & Pipe Bursts

If you have an emergency plumbing need, simply call our 24 hour emergecny plumbing

01723873549 OR Contact Us

2016