Merhabalar, hepimiz günlük koşuşturma içerisinde bazı önemli detayları unutuyoruz. Bazen bu unuttuklarımız basit şeyler olabilirken bazen de çok önemli olabiliyor. Uzun lafın kısası güvenliğimiz için İphone telefonumuza koyduğumuz İcloud şifresini unutabiliyoruz. Bu tarz bir durumda cihaz kullanılamaz hale geliyor ve bu durumun çözülmesi için telefonumuzun faturasıyla beraber Apple firmasından destek alıyoruz. Ya faturamız kaybolduysa? Maalesef bu durumda Apple’dan destek alamıyor ve mağdur oluyoruz. Apple firmasına da hak vermek lazım tabi ki onlarda çalıntıyı engellemek ve müşterinin bilgi güvenliğini önemseyen bir kurum.

Fakat durun size güzel bir haberimiz var. Biz İcloud şifrelerinin çözülmesini sağlıyor ve sizlerin mağduriyetini gideriyoruz. Tabi ki bunun için belli şartlarımız var hırsızlık olaylarını engellemek için şifre sıfırlama işlemlerini sadece telefonun ilk sahibine yapıyoruz. Yani maalesef ikinci el almış olduğunuz telefonlarda güvenlik dolayısıyla işlem sağlamıyoruz sonuçta kimsenin mağdur olmasını istemeyiz. Fakat ikinci el aldığınız telefonun ilk sahibinden yazılı ve sözel onay aldıktan sonra işlemleriniz tabi ki sağlanır.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir canlı olarak destek alabilirsiniz. Whatsapp numaramız 7/24 aktiftir. Sizlere her zaman yardımcı olmak görevimizdir tekrar görüşmek üzere sağlıcakla.

Yorumlar 0

Leave a Comment