Apple markasının üretmiş olduğu İphone model cep telefonları uzun süredir hayatımızda. 2007 yılında Steve Jobs’un hayatımıza soktuğu bu telefonlar dokunmatik telefon teknolojisinde bir öncü oldu. Farklı tasarım ve uygulama mağazasını insanlarla tanıştıran Jobs 2011 yılında hayata gözlerini yumdu ama arkasında bıraktığı İphone’lar hala modasını koruyor.

Tamir açısından oldukça harika bir ekosistemi olan Apple, teknik konusunda harikalar yaratıyor. Nedenine gelecek olursak Apple donanımlarında oldukça standart ve düzenli çalışıyor. Gönül rahatlığıyla yaptığımız İphone tamirlerinde garanti verebiliyoruz. Yerleşik düzende ki donanım cihazı tamir eden teknisyene işini gerçekten sevdiriyor. Öyle ki müşterilerimiz çoğunlukla İphone’larını kullanıcı hatasından dolayı servise bırakıyor. Kırık ekran, sıvı temas en çok karşılaştığımız problem olurken batarya ise kullanıcıların en büyük şikayeti oluyor. Dedikodular yeni çıkıcak olan İphone modellerinin bataryasının yükseltileceği üzerine olsa da biz yine de yorum yapmaktan kaçınıyoruz.

İphone cihazlarının tamirine 3. nesil İphone 3’lerle başlayan ekibimiz Apple tamiri konusunda oldukça tecrübeli. Yarım saat içerisinde bulunduğunuz adreste İphone tüm serilerinin ekran, batarya ve kasa değişimleri sağlanmaktadır. Diğer sorunlar değişmekle beraber en geç 1 saat içerisinde detaylı bütün tamirleri yapılmaktadır. Sizde İphone cihazlarınızı hızlı, yerinizde ve gözünüzün önünde tamir edilmesini istiyorsanız bize mesaj atmanız yada aramanız yeterlidir.

Yorumlar 0

Leave a Comment