Öncelikle yerinde tamir nedir onu bir ele alalım. Yerinde tamir bozulmuş olan telefon, tablet ve bilgisayarların müşterinin bulunduğu konuma gidilerek tamir edilmesidir. Hepimiz şahit olmuşuzdur gitmiş olduğumuz klasik teknik servislerin yaptığı işlemlerde hep bir güven sorunu yaşanır. Mesela parça çalındı mı? Acaba cihazımın sorunu bu muydu? Hadi diyelim teknik konularda sıkıntı yok paramıza güveniyoruz ya özel bilgileriniz? İşte kopma anı burada yaşanıyor. Evet bizde klasik bir teknik servis idik ve müşterilerimizi memnun etmek istiyorduk.

Bizde kolları sıvadık ve topladık ekibimizi, tüm eksikliklerimizi çözdük ve başladık sevdiğimiz işi yerinde yapmaya. Müşterimizle beraber çay, kahve içerken güven ortamında müşterimizin yanında tamir yapmak ve çözüm sağlamak bizi çok memnun ediyor. Üstelik iyide bir dost edinmiş oluyoruz, teknik ekibimiz ise kapalı kutu gibi bir alanda çalışmamaktan dolayı oldukça memnun.

Kısacası özetlersek avantajları, özel bilgilerinizin güvenliği, tamir edilen cihazın donanımsal güvenliği ve tabi kide karşılıklı memnuniyet.

Sende aklına takılanları bize sorabilir, yardım isteyebilirsin biz buralardayız! 🙂

Yorumlar 0

Leave a Comment